Skip to main content
Loading YT Video

Dalyvavimo sąlygos:

„KNIPEX“ skelbia konkursą „Dovana Knipex fanui“.
Lengva dalyvauti ir laimėti KNIPEX prizą!
„Dovanotuves“ organizuoja KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG, toliau – „KNIPEX“.

 

Dalyvavimas:

Ką reikia daryti?
Pasekti „KNIPEX Baltics“ socialiniame tinkle „Instangram“ ar naujienų kanale „Facebook“, naudojant grotažymę #dovanotuvės!
Pamėgti šį įrašą ir pažymėti bent vieną draugą komentare!
„Dovanotuvėse“ gali dalyvauti asmenys nuo 16 metų.
Dalyvaujantieji nebūtinai turi būti konkurso organizatoriaus klientai, pirkti organizatoriaus gaminius ar paslaugas. Jei dalyvio veiksnumas yra apribotas, būtinas jo teisėto atstovo sutikimas.

 

Nugalėtojų paskelbimas ir prizų įteikimas

Nugalėtojas bus išrinktas burtų keliu ir paskelbtas „Knipex Baltics“ „Instangram“ ir „Facebook“ socialiniuose tinkluose per 14 dienų nuo konkurso pabaigos.
Dalyvaujantieji konkurse sutinka su šiomis dalyvavimo sąlygomis bei neprieštarauja, kad jų vardai būtų paskelbti „KNIPEX“ socialinių tinklų paskyrose. 
Prizas bus įteiktas tik laimėtojui arba nepilnamečio laimėtojo teisėtam atstovui. Prizai negali būti keičiami, pervedami, atimami ar išmokami grynaisiais. Visas prizų siuntimo išlaidas padengia organizatorius.
Jei per 21 dieną nuo laimėtojo paskelbimo nepavyksta susisiekti su laimėtoju arba prizas neatsiimamas, teisė į prizą nebegalioja. Vienam dalyviui gali būti įteiktas tik vienas prizas.

 

Akcijos pabaiga

„KNIPEX“ turi teisę atšaukti konkursą nepranešusi iš anksto ir nenurodžiusi priežasties. Ši nuostata taikoma, kai dėl kokių nors priežasčių nepavyksta atlikti planuojamų veiksmų arba kai jų tinkamai atlikti neįmanoma dėl techninių priežasčių.

 

Duomenų apsauga

Organizatorius užtikrina, kad dalyvio asmens duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims ar naudojami be sutikimo. 
Jei prizas įteikiamas, laimėtojas sutinka, kad jo vardas ar slapyvardis būtų paskelbti organizatoriaus naudojamose žiniasklaidos priemonėse. Tai apima nugalėtojo paskelbimą organizatoriaus svetainėje ir socialiniuose tinkluose.
Dalyvis gali bet kada atšaukti duotą sutikimą. Prašymas atšaukti sutikimą turi būti pateiktas raštu.

 

„Facebook“ atsisakymo dalyvauti nuostata:

„Facebook“ niekaip nepalaiko, neremia, neorganizuoja ir neperžiūri šio konkurso. Konkursą organizuoja „KNIPEX“.

 

Taikomos nuostatos

Su konkursu susiję klausimai ar skundai turi būti adresuojami konkurso organizatoriui. Kontaktinę informaciją galima rasti organizatoriaus svetainėje www.knipex.com.


„KNIPEX“ komanda linki jums sėkmės!